1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жан митрев диета?!

Дискусија во 'Канта' започната од milenchica, 3 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milenchica

  milenchica Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Дали некој може да ми ја напише оваа диета !? Ве молам! :)
   
 2. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  17.160
  Допаѓања:
  234.852
  На milenchica му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  dieti/dietata-na-zan-mitrev-t4474/

  Веќе има ваква тема *види го линкот). Дај пребарај ја категоријава Диети и не отварај теми кои веќе ги има. И онака ќе одат во канта.

  Фала.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.