1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Желбата од помала возраст

Дискусија во 'Канта' започната од monni.t, 25 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monni.t

  monni.t Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  205
  Сигурно сите уште од мали сте сонувале за тоа каков ќе ви биде животот во иднина. Каде ќе живеете, со кого, како, што и сл. Па, која беше вашата желба ?! Дали сеуште го посакувате истото или.. ?!

  П.С. не видов дали има ваква тема, ако има слободно корпа за оваа ;)
   
 2. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  161
  Желбата од помала возраст.

  Јас сум уште мала и имам желби да. :D Па ќе видиме дали ќе се исполнат.
   
 3. Jule55

  Jule55 Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2012
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  4
  И јас сум уште мала и имам желби кои се надевам дека ќе се исполнат! :)
   
 4. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.181
  Желбата од мала возраст што ја имам е да бидам астронаут :?: .. и уште тоа го посакувам! :inlove:
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.276
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.