1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Животински принтови

Дискусија во 'Канта' започната од MissCupcake, 2 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  263
  Животинските принтови ги има насекаде,а особено во облеката и модните додатоци. Што мислите за нив, дали ги оправдувате, носите ли нешто со животински принтови и би носеле ли?

  Мене пред се ми се гадни бидејќи да носам нешто такво би се чувствувала како да носам мртво животно со себе :sweat: ,а да не зборувам за тоа колку непривлечни ми се. Апсолутно не би носела нешто такво.
  Животинските принтови се доста популарни најчести се животинските принтови на леопард. Ги има на секакви парчиња, чанти,чевли, маички,фустани,накит и да не наборјувам. Исто така животинските принтови доста и ги приметувам на нокти, животински принт на зебра и такви слични.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На fatbeautiful му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.