Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Животот на бившите...

Дискусија во 'Врски' започната од sadangel, 3 септември 2012.

 1. Twigs

  Twigs Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
  Сакав да знам до кај се, како им оди во животот (и се надевав дека не им оди :lol:) ама со време (ваљда созреав) ми се изгуби таа потреба. Еден дури се ожени и детенце има, а не ме ни болеше тоа не ни предизвика некаква реакција моја. Бившите со причина се бивши. :sun: