1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Живот после смрт

Дискусија во 'Канта' започната од brunete, 28 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Дали верувате на живот на рајот??Или дека кој умрел пак ќе се роди ?Имате ли нешто читано повеќе за ова?
  Ова прашање од секогаш ме интересирало па ако знае некој нешто подетално нека каже :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.