1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заби

Дискусија во 'Канта' започната од tralalala, 12 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tralalala

  tralalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки. Доколку постои ваква тема , пардон. Сакав да прашам дали некој од вас има поставено мост доколку фали некој заб ,( мене ми фалат 2 на горната вилица и непријатно ми е зашто кога се смеам ми се познава ) доколку некој има познавање од оваа тема нека пише , поздрав
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
 3. tralalala

  tralalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.