1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заведување

Дискусија во 'Канта' започната од malechkooo, 2 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. malechkooo

  malechkooo Активен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  9
  се надевам дека не се повторува темава ако се повторува во канта.. вака.. моево прашање е дали имате заведувано мажи и на кој начин? :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.