1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зависност од лекови

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од MSkorpionka, 5 февруари 2012.

 1. Jasmin30_j

  Jasmin30_j Нов член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2021
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Оваа тема ја отворам да споделите ваши искуства. Кој има искуства со лекот кветиапин и празине?