1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запознавање на родителите со партнерот

Дискусија во 'Канта' започната од BabyCakes, 29 април 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BabyCakes

  BabyCakes Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2021
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Се извинувам ако веќе има тема, слободно префрлете ја таму!
  Вака, скоро 4 месеци сум у врска и типот ја запозна мајка ми пред месец онака спонтано. Ко јас ништо не брзав само жената не сретна надвор и рече ај на едно кафе. Мајка ми е многу пријатна жена, памти факти за секого и многу е внимателна. Татко ми не е лош човек но е малку построг и ме фаќа параноја. Па ме интересира, што ги прашуваа вашите татковци дечковците? Како се однесуваа?
   
 2. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  3.043
  Допаѓања:
  19.361
  Пол:
  Женски
  На BabyCakes му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.