1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Запознавање преку фемина: врска,пријателство,непријателство?

Дискусија во 'Канта' започната од KAZANOVA27, 15 ноември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KAZANOVA27

  KAZANOVA27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  367
  Пол:
  Машки
  Какви се вашите искуства во фемина и дали запознавте некого кој ви излегол во пресрет како за совет помош кога ви беше најпотребно ?
   
 2. MdKeDu

  MdKeDu Активен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Машки
  Пред 3 години за малку ке легнев со една ама од кога ја видов и си реков- да се грижеше за телото како што се гриже за се на форумот можеше да испадне нешто, од тогаш па наваму по ретко :D
   
  На Miss.A. и KAZANOVA27 им се допаѓа ова.
 3. forumce

  forumce Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 февруари 2017
  Пораки:
  7.823
  Допаѓања:
  36.467
  Пол:
  Женски
  Значи ти си стар член со нов профил?
   
  На cresa-jagoda, Nigredo Odor, Someonespecial и 3 други им се допаѓа ова.
 4. MdKeDu

  MdKeDu Активен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Машки
  Да. бев член како што кажав пред 3 години мислам 4-5 месеци, а профилот ми е нов пошто сум го заборавил пасвордот.
   
  На KAZANOVA27 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. KAZANOVA27

  KAZANOVA27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  367
  Пол:
  Машки
  Се изненади хаха
   
 6. filip4

  filip4 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2016
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  3.672
  Пол:
  Машки
  Ne se slozhuvam ni troshka so tebe,zashto sekogash izgledot i toa koja devojka kakvo telo ima se gleda da se presudni za toa da se bide so nea ?
  Teloto so tek na vreme mozhe da se meni,poznavam nekoi devojki koi bile da kazham kolku visoki tolku shiroki pa sega se slabichki i so normalna tezhina.
  pak ce kazham ne se slozhuvam so tebe.
  izvini ako gresham :)
   
  На cresa-jagoda, SnowWhite8, KAZANOVA27 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.