1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Заљубените да носат маски

Дискусија во 'Насмевка' започната од нина122, 10 јуни 2020.

 1. нина122

  нина122 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  3.741
  Допаѓања:
  10.060
  Пол:
  Женски
  Седиме денес со саканиот во парк на клупа и кога доаѓа до нас полиција.
  Ни кажа "Дечки маски да ставите мора."
  Значи да се бацувавме пример ќе ни кажеше ли дечки тоа не смеете да го правите во парк или пак преку маска да го правиме тоа?
  Сега на Сител кажаа дека заљубените ќе може да седат заедно без маска само доколку имаат иста адреса на живеење.
  Доколку немаат иста адреса ќе мора да носат маски.
  Што мислите за ова?
  Мене ми е некако смешно затоа и темава ја ставив овде.
   
  На Ladyy* и Feminka22 им се допаѓа ова.
 2. Angie1432

  Angie1432 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  7.210
  Допаѓања:
  36.767
  Пол:
  Женски
  Што кажале на сител? :rofl::rofl::rofl:
  А полицијата секаде изврши контрола, па уште паровите во парк ѝ останаа нерешени.
   
  На Ladyy*, teressa и Srckata28 им се допаѓа ова.
 3. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  681
  Допаѓања:
  3.642
  Пол:
  Женски
  На Ladyy* и Angie1432 им се допаѓа ова.
 4. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  13.594
  Допаѓања:
  42.632
  Пол:
  Женски
  Загреота.
  Не идат таму кај што треба да спроведуваат закон и да зборат за мерки него се фатиле за заљубените.
  Дали се дрогираат, дали имаат некоја ментална попреченост, не знам не ми е јасно стварно.
  Господе зашо сум се родила овде бе :headbang: :headbang: :headbang:
   
  На Kimberly11, Maro87, Arja и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Biljarkata

  Biljarkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  16.938
  Допаѓања:
  163.243
  Има бе латекс маски за лапање, дури и линк ви пуштив во другата тема.
  Ич не сте модерни значи, па едуцирајте се да му се сневиди:bug:

  Ова не е проблем ниту предизвик. Поголем предизвик е за тие што не се заљубени, ој сега заљуби се да те видам, појма немаш кој е зад маската:rofl: :bandit:
   
  На buba4e89, Dadusicka, Victorian и 14 други им се допаѓа ова.
 6. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  61.217
  @Biljarkata, предност е за тие што имаат убави очи :D

  Инаку, во врска со темата, нелогично и апсурдно, како и повеќето мерки.
   
  На Anie93, lovestoneddd, Biljarkata и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Ladyy*

  Ladyy* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  1.130
  Пол:
  Женски
  Заљубените да носат маска?!|(
  А мислат дека само по паркови седат заљубените,нели помислуваат дека си имаат одено по дома па си прават што си сакаат.;);)
   
 8. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.882
  Допаѓања:
  52.863
  Пол:
  Машки
  Дома нека си прават што сакаат, кога се меѓу народ мора да носат маски. Или шо, заљубените се исклучок од ова:wasntme: Љубовта ги штити:wasntme:
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ladyy*

  Ladyy* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  1.130
  Пол:
  Женски
  Мислев заљубени сами што си седат на клупа, не би им било потребна маска.:D
   
 10. нина122

  нина122 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  3.741
  Допаѓања:
  10.060
  Пол:
  Женски
  Паркот е јавен и отворен простор.
  Има растојание од клупа до клупа.
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.882
  Допаѓања:
  52.863
  Пол:
  Машки
  Маска барем на врат, инаку заљубените голупчиња ќе искешираат 40 еура:D
   
 12. Wallker

  Wallker Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2018
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Машки
  до каде ќе одат овие глупости богами останува да видиме, мислам дека можеме и појако :)
   
 13. Ladyy*

  Ladyy* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  1.130
  Пол:
  Женски
  Со исклучок на некои што имаат пријателчиња џандари.:D
   
  На poi му/ѝ се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Оти ви е смешно?
  Логично е.

  Е сега, дека е тешко... тешко е.
  Дека нема да се почитува... нема.

  Ако не, да одам и јас да се исполапам со 'швалерот'.
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Кое логично ако цело време се заедно, а и претходно биле, а и да не се пар ако се излапале више бар еднаш, цајканиве регистар на швалери ли да праат:D
   
  На Ladyy*, Leviosa2503 и нина122 им се допаѓа ова.
 16. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.802
  Допаѓања:
  25.052
  Пол:
  Женски
  Ова ме потсети на она :

  Се заразил со Ковид-19 од љубовницата , па сега оди во изолација со сопругата ..

  Иронија :D .
   
  На poi, buba4e89, Victorian и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  681
  Допаѓања:
  3.642
  Пол:
  Женски
  Оди, само пази на некое скришно место, подалеку од полициските очи или поарно сега швалерот цајкан да ти се погоди:D
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Не ми е страв од цајкани, од корона ми е страв. :worried:
  Иначе цел ќе го напикам в уста... сосе патики :D
   
  На naturallmess и Amelia им се допаѓа ова.
 19. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  681
  Допаѓања:
  3.642
  Пол:
  Женски
  Шо збораш, ле немој така ќе го исплашиш цајканов ако те чита:!:
  Ме изнасмеја:rofl::rofl::rofl:
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 20. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.866
  Допаѓања:
  14.221
  Пол:
  Женски
  готово ќе си цркнам
   
  На CrazyGirl15 и нина122 им се допаѓа ова.