1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За кого ќе гласате?

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Gosh, 9 декември 2016.

 1. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  26.127
  Ја отварам темава, како еден вид на анкета за тоа како би изгледале изборните резултати одприлика.

  Анкетата е анонимна.
   
  Последна измена: 9 декември 2016
  На Nigredo Odor, cresa-jagoda и elimkd им се допаѓа ова.
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.967
  Нема да гласам.
  :D
   
  На LadyC, Cinderfakinrella и Someonespecial им се допаѓа ова.
 3. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  4.978
  За Сдсм ofcourse!
   
  Последна измена: 10 декември 2016
  На Nigredo Odor и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.339
  Допаѓања:
  58.304
  Пол:
  Женски
  1.
   
  На ADOKI, Nicki_N, angelche16 и 15 други им се допаѓа ова.
 5. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.031
  Допаѓања:
  9.108
  Пол:
  Машки
  1.:l:
   
  На ADOKI, Nicki_N, angelche16 и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Се надевам нема тука да направат екстра профили само за да гласаат:D
   
  На calliope, realGirl, Jas! и 9 други им се допаѓа ова.
 7. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.281
  Допаѓања:
  106.418
  Пол:
  Женски
  Молк нели е?:wasntme:
   
  На calliope, bella96, kjukli и 18 други им се допаѓа ова.
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.407
  Пол:
  Женски
  За тој што ќе плати повеќе:yawn:
  Не би требало политичките теми да се активни денес:whew:
   
  На ku4ence, Tajnaotrovna, deskarada и 7 други им се допаѓа ова.
 9. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.772
  Допаѓања:
  21.788
  Пол:
  Женски
  Ќе си ќјутам :rofl:
   
  На fallenangel и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 10. teddytea

  teddytea Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  1.
   
  На ADOKI, Nicki_N и angelche16 им се допаѓа ова.
 11. dzeliii

  dzeliii Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  441
  Ауу ама вмровци се накотиле овде.. :puke:
  sorry.. not sorry
   
  На Summerlover, Gushkalo, ku4ence и 6 други им се допаѓа ова.
 12. teddytea

  teddytea Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  Не сум вмровка ама сум против Албанизација на Македонија! фала многу пријатно @dzeliii
   
  На ADOKI, snow.flake, peperutche21 и 14 други им се допаѓа ова.
 13. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Епа ако идеш по таа логика ондак не треба ни за Вмро да гласаш....
   
  На honest girl, Summerlover, bella96 и 6 други им се допаѓа ова.
 14. teddytea

  teddytea Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  Епа ај за тебе да гласам ако не...пошто си многу логичен @Yipman2
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.397
  Допаѓања:
  72.032
  Пол:
  Женски
  Не разбирам која е потребата од ваква тема :| нека има :D
   
  На Tajnaotrovna, Victorian, Cinderfakinrella и 5 други им се допаѓа ова.
 16. dzeliii

  dzeliii Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  441
  Се засркнав :rofl:
   
 17. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.411
  Допаѓања:
  9.422
  Пол:
  Машки
  Ј46 Ќ3 7Л464М 3А 606М (пошто е изборен молк, морав вака шифрирано :D
   
  На Верче4, Victorian, cresa-jagoda и 6 други им се допаѓа ова.
 18. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  637
  Допаѓања:
  10.557
  Пол:
  Женски
  ВМРО нормално.
   
  На ADOKI, Nicki_N, angelche16 и 7 други им се допаѓа ова.
 19. RumShtangla

  RumShtangla Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2015
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  1.278
  Пол:
  Женски
  Molk. Ne otvarajte takanareceni rani haha
   
  На Victorian му/ѝ се допаѓа ова.
 20. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.031
  Допаѓања:
  9.108
  Пол:
  Машки
  Таκа е
   
  На Nicki_N му/ѝ се допаѓа ова.