1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

За сите машки и женски

Дискусија во 'Насмевка' започната од ozbilnazena, 14 март 2010.

 1. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  :lol: :lol: ..sto sve ne ke im tekne?! :)
   
 3. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  57
  А во кој град е ова? :lol: :lol:
   
 4. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  :D му пукнал филмо некому.Море во закон нека го вметнат хехе
   
 5. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Sala na strana,ima mnogu vistina vo ova.
   
 6. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  АLL YOU NEED IS LOVE - од Џон Ленон.. шо го отепаја (вака стои на крајот :lol: )

  Aма и во право е тој што го напишал. :lol:
   
 7. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  сашо од Паркети го напишаа ова :D :D :D :D :D
   
 8. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


  лелеее не ми се верува еј.. што не ќе им текне :D се пресмеав :*
   
 9. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.660
  Допаѓања:
  196.334
  Пол:
  Женски


  Битолско е, барем знам дека во Битола вака зборат :D :D :D :D :D
  Смешно е, ама уште потрагично е што е вистина....
   
 10. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.281
  Допаѓања:
  4.614
  има вистина во ова :D :D
   
 11. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  :rofl: :rofl: Ме пресмеа Ема, ама да ти кажам делиме исто мислење ;) ;) :*
   
 12. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  147
  хахахаха прснав мајке ми хахахаххахаххахаха :D :D :D :D :D
   
 13. dankee

  dankee Популарен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2011
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  771
  хахахахаа па вистина е
   
 14. swetty

  swetty Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  24
  хахаххахахха..... вистина си е вистина нема бегање од неа... :D :D :D :D
   
 15. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  жива вистина :Р ахахахаххахахахаха
   
 16. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.374
  Допаѓања:
  1.432
  Хахахахаха смешно и вистинито :lol:
   
 17. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  ццц абе наш народ се ќе измисли
   
 18. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
  аххахахах точно точно ахахахаххахаха :rofl: :rofl: :rofl:
   
 19. MaCa-J

  MaCa-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  135
  ХАХАХАХАХА па има вистини бре :D
   
 20. rozy

  rozy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  121
  нека се удават па после ке правиме муабет...хахха