1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зголемена потреба за храна

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од ditrih, 31 јули 2013.

 1. ditrih

  ditrih Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2013
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  6
  Значи вака последниов месец забележав дека јадам можеби 4 пати на ден а последнава недела мојата потреба за храна се зголемува се повеќе и повеќе ... забележувам дека откако ќе јадам после два часа повторно чувствувам глад...инаку јадам три - четири пати на ден ... ве молам за совет , искуство некое ...
  Поздрав
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.752
  Ништо страшно ова кај сите се случува често во животот
   
  На ditrih му/ѝ се допаѓа ова.