1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Здравко Цветковски-ГУЦ

Дискусија во 'Канта' започната од todeva02, 28 мај 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. todeva02

  todeva02 Нов член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Дали мислите дека ГУЦ е добар избор за средно училиште??:?:
   
  На Milenalena му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.859
  Допаѓања:
  31.555
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.