1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Златна свадба (50 години од брак)

Дискусија во 'Врски' започната од Peperutka-19, 5 декември 2013.

 1. Peperutka-19

  Peperutka-19 Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  13
  Ми треба помош за подарок за златна свадба , читам по форумов и никаде не наидов на нешто вакво. Се работи за бабата и дедото на дечко ми. Не сум била до сега на таква прослава и немам ама баш никаква идеја што се купува за подарок . Па ако може некој да ми даде идеја, ама да не биде прескапо :D
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.232
  Пол:
  Женски
  За неа-секси долен веш
  За него-вијагра
  :lol:

  За гостите-екстази

  p.s. земај фискални за наградна игра
   
  На lana.del-rey и duffi им се допаѓа ова.
 3. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.300
  ^ abeja луда си еј :rofl:

  Па добро бе девојче што друго да однесеш освен,бонбоњера,вино,некој сервис шољи за кафе,вазна,цвеќиња,слика за ѕид,може и постелнина спакована убава.. ? Нешто убаво за домот. Ти што би однела? :^) Па нормално дека нема кондоми да им однесеш. :D Прослава е,се знае што се носи.