1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Златни рани

Дискусија во 'Канта' започната од elka.timova, 31 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elka.timova

  elka.timova Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  интересна серија која моментално се прикажува на Сител ТВ. Дали ја гледате?
   

  Прикачени фајлови:

  • zlatnirani.jpg
   zlatnirani.jpg
   Големина на фајлот:
   75,1 KB
   Прегледи:
   111
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.527
  Допаѓања:
  58.975
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.