Зошто има многу глупави теми на форумов?

Дискусија во 'Насмевка' започната од PogbaPol, 25 декември 2015.

 1. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.384
  Пол:
  Машки
  A? :D
   
  На Alisa22, honest girl и mami blue им се допаѓа ова.
 2. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  1.966
  Допаѓања:
  58.312
  Пол:
  Женски
  Наскоро очекувај клуч, брате. :rofl: А не дека не си во право.
   
  На Animali, Esmeralda-MD, rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr и 17 други им се допаѓа ова.
 3. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.953
  Допаѓања:
  45.484
  Za inat na pametnite :D:D:D
   
  На crazylady, vitamina, VladeMila и 9 други им се допаѓа ова.
 4. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  1.966
  Допаѓања:
  58.312
  Пол:
  Женски
  Зашто има многу тролови.
   
  На crazylady, ku4ence, Ketchup и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.953
  Допаѓања:
  45.484
  ^A zosto ima mnogu trolovI:?:
   
  На rose60, Ketchup и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 6. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  1.966
  Допаѓања:
  58.312
  Пол:
  Женски
  Зашто имаат вишок време и немаат попаметна работа.
   
  На rose60, theowndemon, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.953
  Допаѓања:
  45.484
  Aaaa...ahm.
   
  На Ketchup, Bender Rodriguez и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 8. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  31.086
  Пол:
  Женски
  Леле, прочитав вишок килограми, наместо вишок време :tmi: :rofl:
   
  На smile:), Animali, candy.cane и 6 други им се допаѓа ова.
 9. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.384
  Пол:
  Машки
  Никој не е совршен, па така и фемина форум:)
   
  На Ketchup и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 10. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  12.842
  Пол:
  Женски
  како и оваа тема ? :D
   
  На girl-miri, LittlePinky, ku4ence и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  32.745
  Пол:
  Машки
  There are no stupid questions, only stupid people. :D
   
  На smile:), Animali, candy.cane и 12 други им се допаѓа ова.
 12. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.384
  Пол:
  Машки
  Ова е најглупа:D
   
  На girl-miri, LittlePinky, Ketchup и 3 други им се допаѓа ова.
 13. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Прашањето е на место, ама штом некој ги отвара, одговорот лежи во личноста. Но, не само теми, туку пр. во добри теми има глупави прашања, што е речиси слично :D
   
  На crazylady, rose60, Ketchup и 3 други им се допаѓа ова.
 14. ANGIE1

  ANGIE1 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  911
  Допаѓања:
  3.479
  Пол:
  Женски
  За да се смееме на глупостите :D
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  11.906
  Пол:
  Женски
  Ама па многу е забавно. :D
   
  На candy.cane, Ketchup, Bender Rodriguez и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  16.872
  Допаѓања:
  106.114
  Пол:
  Женски
  Да не се тие, форумов би бил во изумирање.
   
  На candy.cane, honest girl и LittlePinky им се допаѓа ова.
 17. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.677
  Допаѓања:
  2.919
  Една од тие глупи теми е и оваа. :rofl:
  А кога сме кај другите глупи теми, кои се другите? :smirk:
   
  На Outlook му/ѝ се допаѓа ова.
 18. promeneta

  promeneta Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  12.543
  Пол:
  Женски
  Како што е тргнало со одговорите, темата треба да се префрли во категоријата Форумски игри и да се вика Погоди зошто се отвараат глупи теми на Фемина :D.
  Глупа идеја а? :D
   
  На LittlePinky и ANGIE1 им се допаѓа ова.
 19. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  761
  Допаѓања:
  5.352
  Пол:
  Женски
  Е е еееееее
   
 20. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.891
  Пол:
  Женски
  Нема повеќе модератори за да ги бришат затоа, @RainBow не може се да постигне сама..
   
  На rose60, Ketchup, LittlePinky и 1 друга личност им се допаѓа ова.