1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто има многу глупави теми на форумов?

Дискусија во 'Насмевка' започната од PogbaPol, 25 декември 2015.

 1. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  A? :D
   
  На Alisa22, honest girl и mami blue им се допаѓа ова.
 2. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Наскоро очекувај клуч, брате. :rofl: А не дека не си во право.
   
  На Animali, Esmeralda-MD, rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr и 17 други им се допаѓа ова.
 3. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.939
  Za inat na pametnite :D:D:D
   
  На crazylady, vitamina, VladeMila и 9 други им се допаѓа ова.
 4. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Зашто има многу тролови.
   
  На crazylady, ku4ence, Ketchup и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.939
  ^A zosto ima mnogu trolovI:?:
   
  На rose60, Ketchup и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 6. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Зашто имаат вишок време и немаат попаметна работа.
   
  На rose60, theowndemon, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.939
  Aaaa...ahm.
   
  На Ketchup, Bender Rodriguez и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 8. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  2.006
  Допаѓања:
  34.176
  Пол:
  Женски
  Леле, прочитав вишок килограми, наместо вишок време :tmi: :rofl:
   
  На smile:), Animali, candy.cane и 6 други им се допаѓа ова.
 9. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Никој не е совршен, па така и фемина форум:)
   
  На Ketchup и Lady Phoenix им се допаѓа ова.
 10. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.068
  Допаѓања:
  13.141
  Пол:
  Женски
  како и оваа тема ? :D
   
  На girl-miri, LittlePinky, ku4ence и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Машки
  There are no stupid questions, only stupid people. :D
   
  На smile:), Animali, candy.cane и 12 други им се допаѓа ова.
 12. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Ова е најглупа:D
   
  На girl-miri, LittlePinky, Ketchup и 3 други им се допаѓа ова.
 13. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
  Прашањето е на место, ама штом некој ги отвара, одговорот лежи во личноста. Но, не само теми, туку пр. во добри теми има глупави прашања, што е речиси слично :D
   
  На crazylady, rose60, Ketchup и 3 други им се допаѓа ова.
 14. ANGIE1

  ANGIE1 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  911
  Допаѓања:
  3.480
  Пол:
  Женски
  За да се смееме на глупостите :D
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.925
  Пол:
  Женски
  Ама па многу е забавно. :D
   
  На candy.cane, Ketchup, Bender Rodriguez и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.059
  Пол:
  Женски
  Да не се тие, форумов би бил во изумирање.
   
  На candy.cane, honest girl и LittlePinky им се допаѓа ова.
 17. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Една од тие глупи теми е и оваа. :rofl:
  А кога сме кај другите глупи теми, кои се другите? :smirk:
   
  На Outlook му/ѝ се допаѓа ова.
 18. promeneta

  promeneta Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  12.555
  Пол:
  Женски
  Како што е тргнало со одговорите, темата треба да се префрли во категоријата Форумски игри и да се вика Погоди зошто се отвараат глупи теми на Фемина :D.
  Глупа идеја а? :D
   
  На LittlePinky и ANGIE1 им се допаѓа ова.
 19. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.370
  Пол:
  Женски
  Е е еееееее
   
 20. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Нема повеќе модератори за да ги бришат затоа, @RainBow не може се да постигне сама..
   
  На rose60, Ketchup, LittlePinky и 1 друга личност им се допаѓа ова.