1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто машките се толку затворени и не сакаат да разговараат

Дискусија во 'Канта' започната од TuFche, 17 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TuFche

  TuFche Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  23
  Незнам дали оваа тема веќе постои, но во последно време баш се нервирам што машките не сакаат да разговараат за нивните проблеми........... знаеш дека нешто го мачи, дека не му е се‘ како што треба и упорно глуми лудило................. Ајде мажи кажете зошто е тоа така и ајде девојки кажете ги вашите искуства во врска со ова!
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.449
  Допаѓања:
  22.754
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.