Зумба

Дискусија во 'Канта' започната од angel92, 9 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.248
  Допаѓања:
  1.729
  Дали одите на часови? Колку пати, каде? Дали има некои ефекти на вашето тело?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.888
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.