Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идеален автомобил за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од esperanca, 12 јуни 2011.

 1. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
 2. April87

  April87 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  536
  Допаѓања:
  442
  Пол:
  Женски
  Honda Brio :)
   

  Прикачени фајлови:

  • Honda Brio.jpg
   Honda Brio.jpg
   Големина на фајлот:
   146,3 KB
   Прегледи:
   99
 3. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • gjh.jpg
   gjh.jpg
   Големина на фајлот:
   9,3 KB
   Прегледи:
   93
 4. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
 5. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Не е лоша но сепак јас би BMW M6 омилена ми е
   
 6. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.081
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  а внатре ваква :D

  [​IMG]
   
 7. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  :)

  Јас сакам Audi R8. :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  • gjfgj.jpg
   gjfgj.jpg
   Големина на фајлот:
   56,5 KB
   Прегледи:
   70
 8. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.095
  никаков..
  за женско не е кола :)
   
 9. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  Абе ајде. Вие да не возите подобро? :!:
  Еве повелете, идеалниот автомобил за вас.
   

  Прикачени фајлови:

  На teffi.tkm, mackica1 и presiosaP им се допаѓа ова.
 10. MusicGirl32

  MusicGirl32 Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Ферари :D
   
 11. Stefiks

  Stefiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  46
 12. Ultimate.Shopper

  Ultimate.Shopper Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2014
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  378
 13. Tirstywx

  Tirstywx Нов член

  Се зачлени на:
  25 август 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ферари
   
 14. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  hehe
   

  Прикачени фајлови:

 15. presiosaP

  presiosaP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  2.205
 16. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.231
  Пол:
  Женски
  Ај едно Ламборџини да ти донесе Дедо Мраз до година
   
  На presiosaP му/ѝ се допаѓа ова.
 17. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  4.672
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Еден убав Aston Martin DB9 за @anina. ;)
   
  На anina му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.513
  Пол:
  Женски
  upload_2015-1-3_3-0-22.jpeg
   
  На SwanMay му/ѝ се допаѓа ова.
 19. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  1.715
  Пол:
  Женски
 20. teffi.tkm

  teffi.tkm Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  34
  Фијат панда