1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идеален дечко за форумџиката над тебе!

Дискусија во 'Форумски игри' започната од TheCandy880, 14 ноември 2010.

 1. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Бидејки има тема во која постираме фотографии со кои ја замислуваме форумџиката над нас,ми текна да направам ваква тема,да постираме фотографии од момчиња за кои мислеме дека совршено би одговарале со форумџиката која е над нас...Се надевам дека темава ке ни ја потикне бујната фантазија и дека ке се насладиме со преслатки момчиња преку фотографии и пред се дека ке се ЗАБАВУВАМЕ...
  Па бидејки над мене нема друга форумџика ајде некој нека започне со постирање на фотографија од момче кое мисле дека би ми одговарало :) :inlove:
   
 2. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
 3. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.142
  Допаѓања:
  5.439
  Пол:
  Женски
 4. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007
  Ако го нејќеш ќе си го земам јас,да не ти е во мисла :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • sexy.jpeg
   sexy.jpeg
   Големина на фајлот:
   6 KB
   Прегледи:
   1.058
 5. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  онака баш згоден,фенси облечен да те е мерак да се прошеташ во чаршија со него :) :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • d2-fall20081.jpg
   d2-fall20081.jpg
   Големина на фајлот:
   26,1 KB
   Прегледи:
   1.055
 6. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007

  Леле мајко,ама ич не си ми го трефнала вкусот :( Не дека е лош дечкото ама ач не по мој терк,во секој случај фала ти :*
   
 7. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.021
  Допаѓања:
  86.698
  Пол:
  Женски
 8. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
 9. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
 10. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.294
  Пол:
  Женски
  Специјално за БоаВиста... иако не сакам баш да го делам со други, ама дека си ми многу драга. Ама само за еднаш, повеќе не може :lol:
  [​IMG]
   
 11. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
  Ахххххх љубовта на мојот живот :inlove:
  Лоли знаеш кај да ме погодиш, ;) Е да ми дадат 24 часа со Кристијано, што би му правела :inlove:
  фала Лоли, еве и јас ќе ти го подарам за кратко, ама пак да ми го вратиш :lol:

  [​IMG]
   
  На Beautiful_girl.. му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.294
  Пол:
  Женски
  Ааааа не, ти грешно си ме сфатила. Тој е мој, јас ти го давам на една вечер, па веднаш си го враќам назад :lol: Еве овој ти го давам на малку подолго
  [​IMG]
   
 13. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
  Море најдобро ќе биде да не пишуваме веќе за него, зашто ќе избие тепачка на форумот :lol: Иначе фала и Влатче и за Кристијано.
   
 14. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Еве еден згоден да ти помага по дома со миењето садови :P
  [​IMG]
   
 15. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Дел Пиеро
  [​IMG]
   
 16. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
 17. violinistka

  violinistka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  152
 18. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.566
  Пол:
  Женски
 19. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
 20. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски