1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идеална фатална феминка

Дискусија во 'Насмевка' започната од baba Rada, 29 октомври 2016.

 1. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Помина година и кусур како сум на фемина форум:) Активноста моја на него зависи пред се од моменталното расположение, но немам пропуштено ниту еден ден а да не зирнам кој што шкртнал....
  Моабетот ми е дека имам свои миленички, имам ликови кои ми делуваат позитивно и негативно и така размислувајќи, ми текна да направам спојка од неколку феминки за на крај да испадне идеална фатална жена;)
  Мојата формула би изгледала вака:
  Убавината на @Lady Phoenix споена со душата на @galapce смиреноста на @Bozica1980 сексипилот на @fallenangel и убавото детско на @Petra777 зрелоста на @referentka оштрината на @Bridget лошотилукот на @anakonda88 и превртливоста на @Gosh ..младост и лудост на @joy1 и @Amethist.....

  Која е вашата спојка на феминки за идеална жена??
   
  На ЕДНА убавица, Arthur, macka91 и 26 други им се допаѓа ова.
 2. hooked on shapes

  hooked on shapes Активен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2016
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  70
  Idealnata feminka bi bila nekoja simbioza od site osobini na chlenkite.
   
  На EminemsGirl, Victorian, Oscar Lady и 3 други им се допаѓа ова.
 3. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
  Баба Рада значи свака ти част, мислев дека сум единствена со испадиве вака ама среќа постоиш ти(fingers):rofl::rofl::rofl:Царица(y)
   
  На Arthur, *Amethyst*, referentka и 9 други им се допаѓа ова.
 4. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.821
  Пол:
  Женски
  Би ја имала убавината на @s1a1n1d1r1a1 , моќта на пишување на @AnaKarenina , карактерот на @Mishela, погледот на @Ginger^, желбата за расправија на @buba4e89 и моите нозе. :D
   
  На Arthur, rose60, Victorian и 9 други им се допаѓа ова.
 5. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  3.660
  Допаѓања:
  47.038
  Пол:
  Женски
  Сакам да имам развиено 5то и 6то сетило како на @zhap4e :P:D
   
  На 1209, Arthur, julie77 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.855
  Допаѓања:
  103.652
  Пол:
  Женски
  Будалетинка.:D
  Јас ти ја сакам драмтичноста, театралноста во пишувањето на форумов и во изгледот -надвор од Фемина.

  Сексипилот што извира од @sesilija и @julie77 без да сум видела било што нивно, нога, задник, врат... :)провокативни, еротски,сексоповикателни (Ливинг) фотки. Тука и бројчето ја вбројувам..:D ама нејзе оти ја имам видено. Мислам си се знае која е.:) Не ми текнува како и почнува јузерот за да ја тагнам. @1209

  Посебноста, убавината што извира од @Mishela @AnaKarenina @Lady Phoenix @crimson .

  Шантавата, луда, жива и дива енергија на @Doozy. И почнав заради истото да ја засакувам и @JollyGirl (да не беше она со 40ка, не ќе се фокусирав на твоите постови. А, до сега не се..не оти мислев дека се вредни за скролање туку, знаеш... старост:D не престасува мозоков и оково да обработи се':D).

  Мултиталентот на @Ketchup ...кој би го ставила во посебните од погоре.

  Moeто форумско дете @Someonespecial :hug:

  Смиреноста И умот на @Bender Rodriguez @EvAngelos ... имаше еден,двајца од машките членови на кои ретко налетувам на форумов,:) а ми се посебно интересни, различни и интелектуално стимулирачки... ме мрзи да барам по темите за да им ги најдам јузерите како им беа.

  Хуморот на @BoneMachine (фали).

  Моите кози -стабилност,трезвеност... @Bozica1980 @Ordinary @danichap и помладата докторица козичка @*Amethyst* :hug::D

  Провокативноста на @Bridget @galapce

  Сфаќето и нашето, јебал нас к'смет @Emy867 :rofl: (да ја спомнам да не се надуси).:sweat:

  И други.
   
  Последна измена: 30 октомври 2016
  На 1209, EvAngelos, Arthur и 23 други им се допаѓа ова.
 7. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.909
  Пол:
  Женски
  На Arthur, buba4e89, Bitter-Sweet и 6 други им се допаѓа ова.
 8. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Ако го употребиме умот на @Bender Rodriguez ќе добиеме Фатална привлечност втор дел..правац Холивуд:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Arthur, galapce, 1209 и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.967
  Допаѓања:
  162.491
  Пол:
  Женски
  Кога не ја најдов темата во кафе муабети, мислев избришана е, а баш сакав да изнаредам комплименти кога ја видов вчера. :D Се израдував кога видов дека е преместена. :lol:

  Па вака би била мојата формула :D :
  Убавината на @kim.k, креативноста на @Lady Phoenix, поетичноста и перфекционизмот на @AnaKarenina, софистицираноста и културата на @vitamina, сенсот за мода на @senza.parole, откачената смисла за хумор на @Kukla994 и @JollyGirl, интелигенцијата на @Lella, генијалниот сарказам на @calliope, оптимизмот на @Florenсе, добрината и хуманоста на @Lilianna, толерантноста и детската позитивност на @theowndemon, уникатноста на @zhap4e и @Ginger^, смиреноста на @Sky-butterfly, мудроста на @galapce, кул карактерот и сексапилот на @1209, отворениот ум и директноста на @Gosh, иии женственоста, сестраноста и дружељубивоста на @Summerlover... :hug: :f:

  :$ :sun: Душа бе! :hug: :f:
   
  Последна измена: 30 октомври 2016
  На kikkki, Arthur, krEM4Eto и 21 други им се допаѓа ова.
 10. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.622
  Допаѓања:
  32.758
  Пол:
  Машки
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Arthur, krEM4Eto, ph.orhideja и 13 други им се допаѓа ова.
 11. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  26.129
  @baba Rada дефинирај превртливост, да знам дали да се навредам или не ?
  Во неизвесност сум, нема да можам да заспијам. :lol:
   
  На Arthur, joy1, galapce и 8 други им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Ма каква навреда душо, тоа е типичен женски карактер кој не умее секоја жена како тебе на пр.да го истакне. Тебе баш те боли туѓо мислење, ти имаш две лица, две души, еднаш си нежна а другпат дрска и груба...сето тоа ти дава посебен мистериозен шарм;):*
   
  На Arthur, *Amethyst*, rose60 и 3 други им се допаѓа ова.
 13. Twigs

  Twigs Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
  Идеалната фатална феминка би имала црвена коса :emo:
   
  На Arthur, EminemsGirl, rose60 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.361
  Допаѓања:
  87.297
  #onakogakesepronajdes

  :rofl:
   
  На Natural91, piglet1, Arthur и 25 други им се допаѓа ова.
 15. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.855
  Допаѓања:
  103.652
  Пол:
  Женски
  :D:D таму си.:D
   
  На Arthur, galapce, Ginger^ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Emy867

  Emy867 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2014
  Пораки:
  3.144
  Допаѓања:
  79.152
  И јас ќе сум во тие другите, оти и така на крајот сум спомната|(.
  Сигурно мислела сфаќава оти сум се во едно, па како сумирање на крајот ме додала:bandit::rofl:.
   
  На krEM4Eto и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 17. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.855
  Допаѓања:
  103.652
  Пол:
  Женски
  алфа и омега, сума сумарум... :f::D
   
  На Arthur, Bozica1980 и Emy867 им се допаѓа ова.
 18. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.514
  Пол:
  Женски
  Важи ли и за мене, да не се барам бадијала:wasntme:
   
  На Arthur, galapce, zhap4e и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  3.660
  Допаѓања:
  47.038
  Пол:
  Женски
  @Twigs се важи ли фарбано? :wasntme::sun:
   
  На Arthur, EminemsGirl, Bozica1980 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.855
  Допаѓања:
  103.652
  Пол:
  Женски
  Скроз.:D
   
  На Ginger^ му/ѝ се допаѓа ова.