1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идеи за торти

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 13 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  552
  АКО ИМА ВАКВА ТЕМА КЛУЧ СЛОБОДНО

  На сестра ми и е во ноември роденден. Осум години сме разлика, јас сум постара. Ќе прави 18 и сакам да и направам торта, покрај САПРАЈС ПАРТИ! НЕМАМ ИДЕА! :( Помогнете ми каква торта можам да и направам и кој ги препорачувата?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.