babylove овошни кашички

Идејни решенија за вашето гласачко ливче

Дискусија во 'Насмевка' започната од Marilyn-Monroe, 6 мај 2011.

 1. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.879
  [​IMG]

  Не беше баш идентичен, ама се потрудив, признавам. :$
  Ин хелоу боди, хелоу гоуст, хелоу точак, хелоу деца. ^_^
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 2. NEA

  NEA Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  414
  Пол:
  Женски
  Јас напишав ,,Само зашто татко ме натера, затоа гласам``, му го напишав името и го заокружив :D
   
 3. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.464
  Допаѓања:
  822
  јас напишав чак норис и така гордо го фрлив во кутијата :lol: :lol:
   
 4. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
 5. Serpentina

  Serpentina Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  136
  Taтко ми на секои избори го заокружува македонското знаме :D :D :D
   
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.959
  Допаѓања:
  52.736
  Пол:
  Женски
  Јас досега не сум поиграла со моето право на глас и не ми се ни верува дека ќе го направам некогаш тоа. Но ете во случај сепак да се премислам, или би гласала за Бетмен или би заокружила некоја од партиите но од кругот би нацртала цвет.
   
 7. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  7.322
  Допаѓања:
  122.891
  Претходното гласање ми беше прво и не бев со ништо запознаена, а имам одбивност кон двете големи партии, па сметав дека Волдеморт подобро би водел држава па ... :D
  Засега имам задоволителна опција, моментот кога ќе немам веројатно ќе гласам за некој друг мој омилен лик. ]:)
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.