Иднината на форумџиката над мене

Дискусија во 'Форумски игри' започната од summer-lover, 9 декември 2013.

 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  1.257
  Пол:
  Женски
  Овој наслов сам си кажува значи за секоја форумџика ја кажувате иднината,со кого мислите дека ке се одаде,што ке работи,колку деца ке има итн.
  доколку сето ова се има случено тогаш ке биде погодување...
   
 2. maravillosa

  maravillosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2013
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  145
  Пол:
  Женски
  Идна танчерка, поетеса или ликовен уметник. :) :*
  Ќе се омажиш за премногу згоден странец но не многу висок.
  Можно е да дизајнираш високи штикли и шик облека.
  Ќе имаш едно дете девојче кое многу ќе го разгалиш :P
   
 3. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.984
  Ќе чуваш 2 кучиња
  Ќе се омажиш за полицаец
  Ќе имаш 2 деца , 2 машки 1 од нив ќе биде фудбалер а другиот гејмер
  Ќе возиш Опел најнова класа тогаш што ќе искочи
  Ќе работиш во приватна фирма со јака плата , таман за летување во дубаи :D
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.639
  Допаѓања:
  53.416
  Пол:
  Женски
  Ќе имаш две ќерки кои ќе бидат спротивност една на друга.
  Ќе смениш повеќе работни места.
  Ќе живееш долго но ќе изгубиш некои сакани луѓе.
  Ќе патуваш многу.
   
 5. mila1111

  mila1111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Ќе се омажиш за банкар
  Ќе бидеш домаќинка
  Ќе имаш 3 деца машки
  Ќе имаш многу љубов
   
 6. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.017
  Пол:
  Женски
  Ќе бидеш во брак со црн,висок,атлетски граден дечко ,шефче на некоја банка :cash:,кој ќе те сака и почитува мн
  Ќе имаш огромна куќа на Водно,со базен
  Ќе имаш 2ќерки мили како тебе :D
  Ќе доживееш длабока старост и правнуци
  :D
   
  На mila1111 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Вештерката

  Вештерката Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Ќе имаш шанса да бираш меѓу милионер или сиромашен човек.Сиромашниот ќе те сака искрено,а богаташот ќе иде со тебе само заради телото и убавината.
  Ќе го одбереш сиромашниот.
  Заедно ќе основате мал бизнис кој со текот на времето ќе прерасне.
  Ќе си имате 3 деца,два сина (Мики и Петар) и една ќерка (Нина)
  Ќе си живеете среќно до крајот на жицотот.
   
  На Petra777 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.017
  Пол:
  Женски
  АххХахахХаха е ме изнасмеа ! Ова со изборов , како да ме знаеш.:D
  Дури и името на ќерката ми го погоди :D
   
  На Вештерката му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Вештерката

  Вештерката Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Ееееееее,баба ванѓа сум јас ХАХАХАХАХ ќути слични имиња ќе имаме со ќерка ти (fingers):inlove:
   
 10. PeperutkiVoMene

  PeperutkiVoMene Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Женски
  Ќе бидеш високо образувана личност, но ти ќе станеш позната јасновидка и кај тебе ќе доаѓаат претседатели на држави и други значајни личности за да им ја предвидуваш иднината. Ќе ти плаќаат многу, но поголемиот дел од парите ќе го донираш. Ќе имаш сопруг и три деца кои ќе те поддржуваат во работата. Кога ќе ти останат доволно пари за тебе ќе престанеш да го работиш тоа и ќе се посветиш на нешто што повеќе го сакаш :D
   
 11. Вештерката

  Вештерката Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Ќе станеш пеачка,најпрво ќе пееш низ Српските локали каде што ќе се заљубиш во некој познат пеач.По извесен период ќе се земете и ќе имате 1 детенце,Мики.
   
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.639
  Допаѓања:
  53.416
  Пол:
  Женски
  @Вештерката дај просветли ме мене мажот како ќе ми се вика :D
  Инаку, образованието нема да ти е целосно завршено бидејќи ќе заминеш на патувања и авантури, ќе работиш и ќе гледаш себеси да се оформиш како стабилна и потполно независна личност а потоа ќе го пронајдеш Mr.Right и ќе си имате три дечиња, две девојчиња близначки и едно момченце.
   
 13. Вештерката

  Вештерката Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  @Bitter-Sweet за мажот,Петар или Виктор ќе да е.Ќе си имате 2 дечиња.Најпрво многу ќе се карате и нема да ви иде амаа,полека полека ..
   
 14. parksey

  parksey Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Nema da ima deca ke zivee zivot hahha.Nema cesto da se zaljubi ama koga ke se zaljubi ke bide kasno vo zivotot veke iako ke umrelada nakaj 40 god hahaha.Ke bide workaholick
   
 15. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.367
  Пол:
  Женски
  ќе се изнашета по светот и ќе запознае некој згоден италијанец во кој ќе се заљуби. ќе живее во некоја италијанска периферија каде истиот тој ќе одгледува грозје за вино а таа ќе чува деца и ќе се грижи за семејството
   
 16. Ники.

  Ники. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
  Ќе се заљуби во колегата од работа.Тој ќе покаже исти чувства.Со текот на времето ќе основаат семејство.Ќе имаат 2 златни ќеркички Јана и Мила..Мажот ќе остане на истото работно место,а ти ќе почнеш на ново.Ќе се вработиш во друга банка и ќе напредуваш за брзо време.Нема да имате караници,ќе си живеете мирно и рамноправно :!:
   
 17. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  9.847
  Допаѓања:
  125.188
  Пол:
  Женски
  Ники ќе брка кариера додека успешно балансира активен живот за да одржува добро тело. Ќе работи во канцеларија, што и да се работи во канцеларија, доста добро средена и ќе се мажи некаде околу после 30тата и ќе има едно машко дете кое ќе се вика Виктор. :lol:
   
  На Ники. му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  1.612
  Допаѓања:
  17.982
  Пол:
  Машки
  Ќе живее сама во стан со 99 мачки и Пес. Повремено ќе си има по некој убав сексипилен јебо и ќе биде автор на психолошки книги.
  Сеуште ќе е активна на форумот, како што и денес е, после 3 години.