Избор за најукрасено место на годината

Дискусија во 'Насмевка' започната од KateKane, 16 декември 2020.

 1. Ahoy

  Ahoy Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  5.977
  Допаѓања:
  23.490
  Пол:
  Машки
  На Bozica1980, sweet-cherry, Bratot и 24 други им се допаѓа ова.
 2. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  1.110
  Допаѓања:
  16.065
  Пол:
  Женски
  Не се тие перверзни, вие сте.
  Да си напрајме сите дома по едно вакво, шо велите? :rofl:
   
  На noteforself, Tajnaotrovna, cresa-jagoda и 9 други им се допаѓа ова.
 3. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.252
  Допаѓања:
  225.588
  Деф сме ние перверзни.
  Само скро... срце е.
  bauballs.jpg il_340x270.2138792085_ab81.jpg
   
  На Bozica1980, sweet-cherry, noteforself и 25 други им се допаѓа ова.
 4. Celltica

  Celltica Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2020
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  11.202
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Ја најдов најкул елката :D Сериозно е кул :D
   
  На Bozica1980, CrazyGirl15, sweet-cherry и 21 други им се допаѓа ова.
 5. Celltica

  Celltica Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2020
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  11.202
  Пол:
  Женски
  На marija305, Annath, Ugly Duckling и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Ahoy

  Ahoy Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  5.977
  Допаѓања:
  23.490
  Пол:
  Машки
  Сезонски или перманентно? :rofl:
   
  На Annath, Celltica и CameliaMiller им се допаѓа ова.
 7. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.143
  Допаѓања:
  296.594
  На CrazyGirl15, KateKane, Annath и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  3.030
  Допаѓања:
  69.296
  На LadyC, Mishela, Mantub и 5 други им се допаѓа ова.
 9. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.252
  Допаѓања:
  225.588
  Па месено не ми личи, обесено сигурно :D
  За месење бар од гума да е, не ова прсти да искршиш :D
   
  На thelittle17, KateKane, Annath и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.102
  Допаѓања:
  56.422
  На LejlaD, cresa-jagoda, KateKane и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.252
  Допаѓања:
  225.588
  На LejlaD, Konfetka, jarec6 и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  1.110
  Допаѓања:
  16.065
  Пол:
  Женски
  Поклонче за @John Snow
  christmas-design-fail-277-5a30fb8c00d4e__700.jpg
  (Не ви го знам мајтапО, ама гледам Џон и титс скоро секогаш одат во иста реченица)
   
  На Bozica1980, sweet-cherry, LejlaD и 13 други им се допаѓа ова.
 13. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.703
  Допаѓања:
  51.658
  Пол:
  Машки
  Ањњњ фала ти, ју мејк мај деј :rofl:
   
  На Bozica1980, flower30, M&M и 3 други им се допаѓа ова.
 14. KateKane

  KateKane Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  1.663
  Допаѓања:
  32.555
  Пол:
  Женски
  На Bozica1980, CrazyGirl15, flower30 и 5 други им се допаѓа ова.
 15. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.974
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20201218-175806_Facebook.jpg
  Нашиот јужен тросед ни е сериозна конкуренција 8-|
   
  На Bozica1980, CrazyGirl15, mula и 29 други им се допаѓа ова.
 16. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.942
  На CrazyGirl15, mula, noteforself и 10 други им се допаѓа ова.
 17. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  3.339
  Допаѓања:
  18.873
  Пол:
  Женски
  Ми излезе сликава од Охрид, никој ова не го пријавил засега ... Screenshot_2020-12-18-21-06-58-1.png
   
  На Bozica1980, Maylin, sweet-cherry и 16 други им се допаѓа ова.
 18. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  3.030
  Допаѓања:
  69.296
  Не е единствено ова, имаТ уште едно погрдо од ова, ако успеам ќе го сликам денојве
   
  На Annath, Milkiway, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.942
  Немој Симона не ме сТрами
   
  На Annath, LejlaD, Flower.D и 2 други им се допаѓа ова.
 20. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  3.339
  Допаѓања:
  18.873
  Пол:
  Женски
  Ааа јас ова сега ми налета па "морав" да споделам... иако Охрид си го сакам ама украсувањава низ државава...(facepalm)
   
  На Annath и simonka93 им се допаѓа ова.