Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Изброј до 1000

Дискусија во 'Форумски игри' започната од 2468, 4 јуни 2010.

 1. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.177
  Допаѓања:
  51.236
  82 години ќе прави мојот дедо сл. Година
   
 2. Mariana039

  Mariana039 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  22
 3. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  150
  Пол:
  Женски
 4. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  2.474
  Пол:
  Женски
 5. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  44.288
 6. guguence

  guguence Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
 7. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  88 - годината кога е роден дечко ми
   
 8. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  44.288
 9. Juccy

  Juccy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  178
 10. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  44.288
 11. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.076
  Допаѓања:
  6.766
  Пол:
  Женски
 12. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  44.288
 13. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.076
  Допаѓања:
  6.766
  Пол:
  Женски
 14. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  44.288
 15. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  889
  Допаѓања:
  6.121
  Пол:
  Женски
  96
   
  На Kjutche му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  44.288
 17. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  889
  Допаѓања:
  6.121
  Пол:
  Женски
  98
   
  На Kjutche му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Persila

  Persila Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2019
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
 19. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  3.098
 20. Juccy

  Juccy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  178