Изговор

Дискусија во 'Врски' започната од Superiska, 4 април 2010.

 1. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.551
  Допаѓања:
  132.605
  Пол:
  Женски
  Немам непожелни личности во мојот живот, барем мислам дека ги немам, и не ни сакам такви, затоа што само после „дружењето“ со нив се чувствувам како да ја исцицале целата енергија од мене...
  А кога не сакам да направам нешто тогаш може и да користам некој изговор, само колку да не ја повредам таа личност... ама во принцип, тешко наоѓам изговори... и луѓето го искористуваат тоа :evil:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.881
  Допаѓања:
  47.343
  Пол:
  Женски
  Јас обично викам дека сум на работа, а имам и за учење и никако не можам да најдам време...ама кога ќе се ослободам ќе биде 8)
   
 3. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.137
  Допаѓања:
  2.421
  Не сакам многу да давам изговори, повеќе сакам вистината да се каже, но подобро би оставила без одговор отколку да давам изговори, но кога е ‘нож до коска’ тогаш не го слушнав телефонот, немав време, учев, не можам...