1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изместено-шинато стапало

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Wiliams, 7 јуни 2012.

 1. Wiliams

  Wiliams Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  12
  Здраво феминки, ми треба мала помош од вас. Пред месец додека тренирав си го шинав стапалото толку многу и незгодно што имав оток месец дена а сега почна и да боли значи не е нешто ко што треба, се плашам да не имам го зезнато стапалото малце повеќе. Кога одам не ме боли многу ама ако пешачам повеќе почнува да боли и тоа многу. Незнам каде во Скопје да најдам некој што мести или што ги разбира овие работи, се гледа дека е нешто изместено и не е во ред тоа. Може некој некако да ми помогне ? Пишете ми тука или во ЛП :)
  Фала ви !

  П.С. Ако има иста ваква тема...ондак корпа ;)
   
 2. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  4.324
  Допаѓања:
  51.669
  Пол:
  Женски
  Во Струмица, во село Муртино има една жена се вика баба Шинка, ќе те среди џоа нова. Мести само ако е шинато. Пукнато, скршено и од ишијаз не мести.
   
  На jofko19 и Wiliams им се допаѓа ова.
 3. jofko19

  jofko19 Нов член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Дали можи адреса од Шинка и дали знае спуштен стомак да го намести—да го подигне....
  Поздрав и многу здравје