1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Измислени вести

Дискусија во 'Насмевка' започната од Patriot 16, 13 јули 2015.

 1. Patriot 16

  Patriot 16 Нов член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Разбудете ја фантазијата во себе и пишувајте измислени вести...
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.213
  Допаѓања:
  76.919
  Пол:
  Женски
  Најнови вести од светот: Дедо Мраз пронајден мртов, на голема жалост на сите деца но и возрасни во целиот свет. Почина ненадејно на 100 годишна возраст. Во сета таа несреќа, добрата вест е што сторијата за него нема да згасне, него ќе го наследи неговиот син кој ќе продолжи по стапките на својот татко да ги радува децата низ светот. :rofl:
   
  На babyane18, angelche16 и makgirl им се допаѓа ова.
 3. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.754
  Денешните вести се проследени од Даки и нејзината пријателка кои се фатени на дело и осомничени поради пренос на марихуана од страна на нивните сопружници-дрогирани пајаци...Исто така се представија на тв вечерашните вести стегнати со топери на главите и подврзани во форма на панделки да така што парираат на нивните торта растурени фризури со залижани шишки над кои им висат панделките и стегнати во дречливо зелени костумчиња во склад со нивните сопружници кои беа со поткастрени пегла панталоми(под кои им висеа поточно штрчеа небричените влакна на нозете :^))исто со зелено кошулче(да фасцинира на тревата и самиот занает)...4цата осомничени кои беа делумно свесни тврдеа дека тие не ја произведувале,туку само дувале и тоа било само обична трева од која се хранеле нивните крави и телиња:P Ова беше кратка најава за 4та хулигани,доколку сакате да дознаете подетално гледајте вечер во 22часот :D
  Инспирација:глупостите на кои се смеевме јас и мојата другарка...Само глупости ни истекнуваат последно време :clap: :rofl: Се е измислица,во никој случај реалност :rofl:
   
 4. mentol

  mentol Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2015
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  лицето жр на лицето тл му рекло ебати спечало и настанало општа тепачка каде што се придружиле и комшиите . Во тепачката немало посериозно повредени . Едно лице со фракрура на раката е пренесено во гратска болница во прилеп МВРО работи на расчистување на случајот
   
  На душленце и Arthur им се допаѓа ова.
 5. Cat-Lover

  Cat-Lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2014
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  14
  Драги гледачи денес во 16 часот во Скопје оживеа споменикот на Александар Македонски:D
   
  На душленце му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Luciferka

  Luciferka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2020
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  1.738
  Пол:
  Женски
  Денеска во попладневните часови Излегоа на пресконференција претставници на СЗО и рекоа дека оваа фама што се случува со Корона кризата е всушност само дел од проба како светската популација би реагирала на пандемија но резултатите биле фрапирачки колку светската популација не ги почитува мерките.
  Претседателот на СЗО кажа оваа проба заврши можете да почнете нормално да живеете како и до пред една година, но загрижени сме што би се случило кога би имало навистина пандемија.
   
 7. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.808
  Допаѓања:
  25.088
  Пол:
  Женски
  Почитувани гледачи , се јавуваме од Марс . Пандемијата на корона вирусот и натаму продолжува на Земјата , иако поминаа веќе три години како беше објавено дека вакцината конечно пристигна .

  За жал таму сеуште не е безбедно да се вратите , бидејќи до денес постојат луѓе кои на секоја вест поврзана со Ковид-19 коментираат :

  - korona nemaaaaa !!!1!! Sve e toa od 5G mrezata !!!111! ;
  - vratete ni go zivotot vi normalaa dosta ne truete ameri , ne prskajte od otrovitr . Aa gledame nie , nikogas porano avionite ne ostava tragi zad sebe so casovi kako seg anie ne sme busali !!!
  - koronata e izmislena koj znae so sto ne prskaat rusite i amerite , jadna nasa Makedonija i ime i zedoa i istorija a sega i narodot !!!111!!1!
  - nikola e kriv !1!
  - ghejts saka da ne cupira , ne veruvajteim narode makedonski , odime jako do kraj protiv satanite !!!1!!

  Изгледа сепак ќе си го продолжиме животот на Марс , барем во следните три години :D .