Изневерување

Дискусија во 'Врски' започната од ALEXXX, 7 декември 2009.

 1. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.941
  Пол:
  Машки
  Епа се гледа дека е во тие години кога му лета паметот. Затоа седнете разговарајте ако сакаш да продолжите. Ако не секој на своја страна.
   
 2. Marija)

  Marija) Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2018
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  905
  Пол:
  Женски
  Направи го тоа..што мислиш Лоси.
   
 3. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.941
  Пол:
  Машки
  Епа тогаш тој не е сериозен, а и како да биде кога има 16 години. Ти најубаво си знаеш , што да ти кажам.
   
 4. Lossy

  Lossy Нов член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Сепак фала :*