1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадување за девоjkaми

Дискусија во 'Канта' започната од BigRush-MM, 12 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BigRush-MM

  BigRush-MM Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Ќе ве молам за помош,девоjkaми сакам да ja изненадам со нешто :D
  (бидеjkи вие девojчињата знаете повеќе од нас машките;) ВИ БЛАГОДАРАМ ОД СЕ СРЦЕ.
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.