1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Израсток на градата

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од anna.tesoro, 22 јануари 2014.

 1. anna.tesoro

  anna.tesoro Активен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  99
  Пол:
  Женски
  Го имам овој проблем веќе подолго време, на десната града имам некаков израсток веднаш под брадавицата. Незнам што е не личи на бенка... како брадавицата е ама помало и изгледа како 2 да имам :worried: срам ми е да кажам на мајка ми, а и од дечко ми да не го види. Инаку не го чувствувам и немам никакви проблеми, ама ме загрижува, не е нормално. Ако се разбира некоја ве молам пишете.. се плашам да не е нешто сериозно. :sweat:
   
 2. principessa123

  principessa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2014
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  зошто не отидеш на доктор?да провериш..и секако нема да се плашиш повеке....ке знаеш што е и како е..
   
 3. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.027
  Допаѓања:
  10.520
  Пол:
  Женски
  Штом го опишуваш дека е како брадавицата, може да е баш тоа, трета брадавица. Се отстранува лесно на дерматолог, ништо страшно. :)
  еве слика да си споредиш
  http://scientopia.org/blogs/scicurious/ ... le-003.jpg
  Оди советувај се со лекар, ако е нешто друго да си знаеш, што и да е верувам дека ќе се среди. :)