1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Израсток од задната страна на вратот

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од osmatetratka, 8 февруари 2014.

 1. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  11
  Здраво..татко ми има израсток на вратот позади под глава ко топче и одвреме навреме го боли,,што би можело да е? :!:
   
 2. ilovemedicine

  ilovemedicine Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  695
  Пол:
  Машки
  Ke mozes li da go opises kakvo e.Golemina,boja,forma,kakvi mu se rabovite t.e dali e simetricno ili asimetricno ?