1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Имаш ли?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од SummerGirl, 26 јули 2010.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.528
  Допаѓања:
  31.532
  Пол:
  Женски
  Ќе поставам прашање со Имаш ли и членката под мене треба да одговори со имам или немам, во зависност од тоа дали го има тоа што ја прашувам. Потоа треба да постави прашање со Имаш ли.

  Имаш ли дигитален апарат?
   
 2. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Немам :(

  Имаш ли минич сукња ? :lol:
   
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.528
  Допаѓања:
  31.532
  Пол:
  Женски
  Немам.

  Имаш ли туш-кабина?
   
 4. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.420
  немам :(
  Имаш ли.......порше???
   
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.528
  Допаѓања:
  31.532
  Пол:
  Женски
  Немам.

  Имаш ли мобилен на отварање?
   
 6. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Немам

  Имаш ли мотор ?
   
 7. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Немам.
  Имаш ли конверс патики?
   
 8. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  немам

  имаш ли црвен чадор?
   
 9. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Да
  Имаш тегет чорапи? :rofl:
   
 10. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  60
  да.
  Имаш дечко?
   
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.528
  Допаѓања:
  31.532
  Пол:
  Женски
  Имам.

  Имаш ли розев сјај за уста?
   
 12. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  124
  имам
  имаш ли домашно милениче?
   
 13. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Немам.

  Имаш ли црна танга?
   
 14. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Да, и тоа не една. :)
  Имаш ли самодоверба?
   
 15. GirlLove

  GirlLove Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  5.007
  Допаѓања:
  14.027
  Пол:
  Женски
  Имам :)

  Имаш ли кола?
   
 16. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  60
  немам
  А имаш за во колата, женска гола? :D
   
 17. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  :D Неам кола па не па женска гола .. :D :D
  имаш ли жолт кармин ?
   
 18. Zaspana

  Zaspana Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  13
  Немам..
  Имаш Ајвар??
   
 19. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.528
  Допаѓања:
  31.532
  Пол:
  Женски
  Немам.

  Имаш ли микробранова?
   
 20. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Да имам
  имаш ли шпоред ? :lol: