1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интересни нешта

Дискусија во 'Насмевка' започната од pink4ever, 27 ноември 2010.

 1. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  Наидов на интересни работи кои сакав да ги споделам ама немаше соодветна тема за нив. За да не отварам за секое посебна тема ке ги ставам тука..

  1. Примери на човековата грижа за земјата - жално но вистинито.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  2. Предмети пронајдени со ренген снимка. Како дошле дотаму ?
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  3. Детето што преубаво ја пее и свири Папараци на Гага.
  http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV ... r_embedded

  4. Полжавите како уметничка инспирација
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  5. Симпсоновски шах
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  6.Шарената река во Колумбија. Во зависност од сезоните ја менува бојата.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  7. Свадби
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  8. Градби
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Се изнамачив со ставањето слики :lol:

  Продолжува... :rofl:
   
  На angelche16 и Elennaa им се допаѓа ова.
 2. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  9. Лего коцки канцеларија
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  10. Луди животни
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Страшно :( Камила е мислам животното
  [​IMG]
  Мразам вакви птици
  [​IMG]
  [​IMG]
  11. Фотошоп манипулации
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  12. Интересни реклами за пијалоци
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  13. Каде е Бетмен сега?
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  14. Полици за автомобили
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  15. Што може основачот на Фејсбук да купе со неговите пари ?
  [​IMG]

  16. И на ликовите од сликите им е смачено да си ја работат задачата
  [​IMG]

  17. Кој на кого личи ?
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  18. Свадба 2
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  19. Фрижидер за студенти - ако ја делите собата делете го и фрижидерот :lol:
  [​IMG]

  20. Принцот Чарлс и неговата сопруга Камила
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  21. Перфекна колиба
  [​IMG]
   
 3. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  22. Високи или ниски потпетици
  [​IMG]

  23. Соба за пушачи :rofl:
  [​IMG]

  24. Луксузни трговски центри
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  25. Фотошоп магија
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  26. Гнездо на главата
  [​IMG]

  27. Некогаш и сега
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  28. Директен пренос од парламентот
  [​IMG]

  29. Добро утро
  [​IMG]
   
 4. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  30. Автобуски постојки
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  31. Автобус
  [​IMG]

  32. Работно место
  [​IMG]

  33. Парите и паднале врз главата
  [​IMG]

  34. Слатко Автомобилче
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  35. Жива енциклопедија
  [​IMG]

  36. Тестатура врска
  [​IMG]

  37. Камп
  [​IMG]

  38. Кога не можете да ги запамтите зборовите
  [​IMG]

  39. Инструменти
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  http://www.dumage.com/img/art/masterful ... lins18.jpg

  40. Кула од карти
  [​IMG]

  41. Столови
  [​IMG]

  42. Канцеларија
  [​IMG]

  43. Ред бул
  [​IMG]

  44. Прстен
  [​IMG]

  45. Песочен мебел
  [​IMG]

  46. Торта
  [​IMG]

  47. бабата и докторот
  [​IMG]

  48. Да не заспала со цигарата ?
  [​IMG]

  49. Формула од леб
  [​IMG]

  50. Љубов преку 50 фотографии
  [​IMG]

  51. Транспорт на Камила
  [​IMG]

  52. Мажи кои станале жени
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  53. Welcome
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  54. Диџеј баба
  [​IMG]
   
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Поглед од ВСЕЛЕНАТА

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 6. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  Столче за надвор од дома :rofl:
  [​IMG]


  Бабата диџеј
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 7. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.948
  лице од раце..
  [​IMG] :lol: :lol:
   
 8. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  19 Ноември е светски ден на тоалетот
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 9. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  Како и повеќето девојчиња или жени обожавам розево - по тоа и ми доаѓа името :lol: .
  Ете еден пример што ќе се случи доколку ние го контолираме светот. Не дека сега не го контролираме но кога би имале целосна контрала.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 10. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
 11. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
 12. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  776
  Еве една слика што многу ми се допаѓа :)
   

  Прикачени фајлови:

  • random-38.jpg
   random-38.jpg
   Големина на фајлот:
   80,6 KB
   Прегледи:
   157