1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искинати фармерки ( слики)

Дискусија во 'Слики' започната од MotherMonsterI, 28 мај 2012.

 1. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  Споделете преку слики ваши најомилени парчиња на пантолнчиња и долги фармерки и се останато од тексас ( по можност искинато ) еве од мене :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На SheWhoMustNotBeNamed и LadyyGaga им се допаѓа ова.
 2. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.280
  Допаѓања:
  16.686
  Ја мислам дека нема потреба од ваква тема, пошто има за фармерки. ;)
   
 3. LadyyGaga

  LadyyGaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2012
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Ги обожавам :P
   

  Прикачени фајлови:

 4. LadyyGaga

  LadyyGaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2012
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На SheWhoMustNotBeNamed му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LadyyGaga

  LadyyGaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2012
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  ;)
   

  Прикачени фајлови:

 6. FeatherCut

  FeatherCut Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2012
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  33
 7. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На silk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Мене овој тренд воопшто не ми се допаѓа. Ми изгледа многу грдо и цигански. Се убаво облечен, и гледаш фармерките искинати. Не изгледа вкусно.
  Ај да ти се некои стари, па да ги направиш искинати, со мали дупчиња, ајде некако. Ама да дадам 2000 денари за искинати фармеки, кои, ако им е послаб материјалот, еднаш ги облекуваш и ајде во корпа. За џабе си ги дал парите.
  Не, не и не !
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 9. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 10. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.280
  Допаѓања:
  16.686
  Инаку јас ги обожавам, дел од мојот стил се. Во кристики имам ставено слики со моето дело, фармерки, шо ми беа омилени.[​IMG]
   
 11. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Ваквите фармерки не се дел од мојот стил.Воопшто не ми се допаѓаат. :?:

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. RedHeart

  RedHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  47
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 13. Li..Na

  Li..Na Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2012
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Ги обожавааам... :D :D :D многу ми се јаки , имам црни и бели фармерки искинати, сега ќе си купам и од оние класичните фармерски :D
   

  Прикачени фајлови:

 14. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
  еве нешто и од мене :) :) :)
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   6,3 KB
   Прегледи:
   352
  • images (3).jpg
   images (3).jpg
   Големина на фајлот:
   5,2 KB
   Прегледи:
   352
 15. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
 16. M.arija

  M.arija Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  268
 17. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.037
  Па и не сум некој голем љубител на искинати фармерки. Порано во тој метал и панк фазон кога бев имав купено едни ептен искинати (подолу на слика, истите ги имам) ама денес скоро никогаш не ги носам т.е ги носам ретко ама убаво искомбинирани, колку што е тоа можно. ОК е да се искинати но со усул а не како да ги нападнал Фреди со пила. :)
  [​IMG]
   
 18. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  684
  Сакам да ги носам,убавки ми се :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 19. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  450
  Допаѓања:
  577
  god damn, i'm in love with these.
  многу ги сакам, ептен ми се јаки :inlove:
   
 20. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ги обожавам ама не оние преискинати како на последната па исто како да не носиш ништо :D