1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Искуства со првиот цигар?

Дискусија во 'Канта' започната од feminauser123, 1 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminauser123

  feminauser123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Луѓе какво искуство ќе поделите со вашиот прв цигар? Какво беше чувството кашлавте ли? каков беше мирисот? Како се чувствувавте потоа? Имавте напади после некое време као зараза да продолжите? Кога е идеално време и години да се проба цигар? Дали имавте лоши последици од цигарите? И дали продоживте да пушите?... :?: :?: :?:
   
 2. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.682
  Допаѓања:
  6.469
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.