1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

КАВОС ИСКУСТВА?

Дискусија во 'Канта' започната од nensss, 4 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nensss

  nensss Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2018
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  ...неможев да најдам тема за кавос ако има,модераторите нека префрлат...Годинава одиме 4 другарки на кавос, сакам да споделите искуства,каде престојувавте, од сабајле до навечер се што сте правеле. И нормално цените некој да ги спомне❤❤❤
   
 2. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  9.416
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.