КРЗНО - НЕ благодарам!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Black.Beauty, 25 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  212
  Оние кои убиваат животни, дерат на живо и ги мачат немаат грам мозок а ни срце. За што?? - да изгледаат убаво???? Не благодарам! Тоа ти е носиш мртво животинче за да изгледаш убаво, море да видам некоја таква цела ќе ја искубам...

  Како на пример:
  [​IMG]

  [​IMG]

  Јас како најголем љубител на животните сум ПРОТИВ природното крзно, а вие!? Што мислите за ова!?

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.282
  Допаѓања:
  49.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.