Каде да ја најдам темата?

Дискусија во 'За форумот' започната од Lizalka, 2 јули 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.876
  Допаѓања:
  54.077
  Пол:
  Женски
 2. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  414
  Не знам дали сум сонувала или навистина имаше тема за спортско кладење, кладилница :lol:
  ај некој ако е поупатен нека пише :rofl:
   
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
 4. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  713
  Допаѓања:
  1.770
  Каде да ја најдам темата за потписи ? :?:
   
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.178
  Пол:
  Женски
  Те ја темата kafe-muabeti/potpisi-t3922/ :)
   
  На Shpagetta му/ѝ се допаѓа ова.
 6. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  Каде да ја најдам темата за значењето на некои зборови? :^)
   
 7. agi

  agi Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  65
 8. swatboy

  swatboy Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  ako moze da mi dadete esej ili nekolku recenici za ekologija .. blagodaram :D
   
 9. Sramezlivoto

  Sramezlivoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  100
  Имаш посебна тема за состави :)
  А сега ете ти во ПП есеј за екологија.
   
 10. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  „Неостварена желба“ ? :)

  Едит: Ја најдов. ;)
   
 11. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.029
  Допаѓања:
  8.002
  Што никогаш не би направиле ? ;)
   
 12. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
 13. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
  Имаме ли тема Новогодишни пораки? :?:
   
 14. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  602
  На CIA му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Девојки има ли тема каде се посакува се најубаво за нова година :D :$ :)
   
 16. rebeca

  rebeca Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  30
  dali ima tema na primer KOE E VASETO HOBI...ne najov
   
 17. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Па како што гледам нема таква...Ама сите во СДК си честитаат. :)
   
 18. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.231
  Допаѓања:
  2.297
  Пол:
  Женски
  Има слична тука. :)
   
 19. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  414
  Каде да ја најдам темата нешто ,, што со исушеното лепче,,?
   
 20. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.231
  Допаѓања:
  2.297
  Пол:
  Женски