1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде за 1ви Мај?

Дискусија во 'Канта' започната од Sunshine555, 27 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Здраво, како сте? Знаете дека се наближува 1ви Мај, па каде ќе одите? Имате веќе испланирано нешто, или што ќе виде дојде во последен момент. :D Како и да е јас со семејството в село |( . Ама нвм кажете вие на пикник, можеби со семејството или пријателите ако сакате и предложете нешто. Поздрав и ако темава е дупла клучот и в каната (ама побарав со зборот мај и ништо не ми излезе ама сепак ;) )
   
 2. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.