Каква фризура носевте денес?

Дискусија во 'Коса' започната од Lella, 11 јуни 2013.

 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.701
  Допаѓања:
  25.354
  Пол:
  Женски
  Дали ја врзавте во опавче, цел ден ви беше пуштена, или имавте фризура за некоја специјална пригода? :)

  Мојата денеска ми беше фатена во пунџичка. :D Вашата?
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  4.125
  Пол:
  Женски
  Цел ден пуштена :)
   
 3. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
  Фатена во штипка
   
 4. little.gf

  little.gf Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  39
  Пуштена :D
   
 5. S.W.A.G

  S.W.A.G Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  4.817
  Пол:
  Женски
  пуштена :)
   
 6. LikeDomino

  LikeDomino Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2012
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  25
  Фатена во реп :)
   
 7. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.504
  Пол:
  Женски
  Пуштена,малце прибрана со шнолка.... :)
   
 8. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Коњско опавче. :D
   
 9. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Во опавче ми беше денеска цел ден врзана...
   
 10. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.417
  Пол:
  Женски
  Пуштена, а имам прекрасна долга коса, а ми мириса на мојот омилен парфем.
   
 11. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  358
  Пол:
  Женски
  Виткана и собрана од страните со шноли
   
 12. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  :|
   

  Прикачени фајлови:

  • Bad-Hair-Day.jpg
   Bad-Hair-Day.jpg
   Големина на фајлот:
   21,2 KB
   Прегледи:
   133
  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  со штипка фатена...
   
 14. sweetgirl92

  sweetgirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  250
  Допаѓања:
  1.081
  Сплетена во внатрешна плетенка.
   
 15. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  пуштена..
   
 16. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.035
  Допаѓања:
  5.601
  Пол:
  Женски
  Пуштена,сигурно така и ќе остани до вечер
   
 17. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.398
  Допаѓања:
  126.451
  Пол:
  Женски
  Рибина коска :)
   
 18. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  4.125
  Пол:
  Женски
  Пуштена
   
 19. luvS2

  luvS2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  42
  собрана во опавче
   
 20. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  641
  Пуштена.. :)