1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каква фризура носевте денес?

Дискусија во 'Коса' започната од Lella, 11 јуни 2013.

 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.848
  Пол:
  Женски
  Дали ја врзавте во опавче, цел ден ви беше пуштена, или имавте фризура за некоја специјална пригода? :)

  Мојата денеска ми беше фатена во пунџичка. :D Вашата?
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Цел ден пуштена :)
   
 3. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.538
  Допаѓања:
  4.257
  Пол:
  Женски
  Фатена во штипка
   
 4. little.gf

  little.gf Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  40
  Пуштена :D
   
 5. S.W.A.G

  S.W.A.G Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  1.265
  Допаѓања:
  8.987
  Пол:
  Женски
  пуштена :)
   
 6. LikeDomino

  LikeDomino Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2012
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  25
  Фатена во реп :)
   
 7. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.650
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Пуштена,малце прибрана со шнолка.... :)
   
 8. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Коњско опавче. :D
   
 9. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  Во опавче ми беше денеска цел ден врзана...
   
 10. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.429
  Пол:
  Женски
  Пуштена, а имам прекрасна долга коса, а ми мириса на мојот омилен парфем.
   
 11. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Виткана и собрана од страните со шноли
   
 12. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  :|
   

  Прикачени фајлови:

  • Bad-Hair-Day.jpg
   Bad-Hair-Day.jpg
   Големина на фајлот:
   21,2 KB
   Прегледи:
   134
  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  со штипка фатена...
   
 14. sweetgirl92

  sweetgirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  1.391
  Сплетена во внатрешна плетенка.
   
 15. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  пуштена..
   
 16. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.063
  Допаѓања:
  5.697
  Пол:
  Женски
  Пуштена,сигурно така и ќе остани до вечер
   
 17. Dream-Girl

  Dream-Girl • The insomniac dreamer • Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  14.757
  Допаѓања:
  146.357
  Пол:
  Женски
  Рибина коска :)
   
 18. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Пуштена
   
 19. luvS2

  luvS2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  42
  собрана во опавче
   
 20. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  641
  Пуштена.. :)