Каква фризура носевте денес?

Дискусија во 'Коса' започната од Lella, 11 јуни 2013.

 1. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  7.900
  Пол:
  Женски
  Брановидни локни. таква ми е природна. Една локна на кај Скопје фатила, другата на кај Гевгелија. :emo:
   
 2. Ketnis

  Ketnis Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  223
  Пол:
  Женски
  Бушава пунџа, дека немав време од сабајле, па морав вака :rofl:
   
 3. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  974
 4. nikolija26

  nikolija26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  590
  пунџа онаа со чорап што се прави
   
 5. angela19

  angela19 Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2015
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Само репче.
   
 6. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.845
  Допаѓања:
  7.591
  Пол:
  Женски
  Репче со плетенка назад жешко е :)
   
 7. Eli23

  Eli23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  1.936
  Допаѓања:
  23.591
  Пол:
  Женски
  Коњски реп веќе цело лето :rofl: не сум креативна уопште со фризурите.
   
 8. kLem23

  kLem23 Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2015
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  276
  Пол:
  Женски
  Цел ден пуштена,пред тоа ја испеглав :)
   
 9. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Рибина коска :)