Каква фризура носевте денес?

Дискусија во 'Коса' започната од Lella, 11 јуни 2013.

 1. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.883
  Допаѓања:
  5.305
  Пол:
  Женски
  :D :$ репче..
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
 3. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.817
  Допаѓања:
  75.617
  Пол:
  Женски
 4. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  пунџа ама после ќе ја фатам во репче :)
   
 5. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  репче...
   
 6. richgirl998

  richgirl998 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  286
  Моментално ми е фатена со штипка за коса :D
   
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  репче..
   
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  репче...
   
 9. Espadrila

  Espadrila Популарен член

  Се зачлени на:
  1 април 2013
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  15.814
  Моментално фризурата ми е ( а и воопшто во последно време) во стилот WAsh & Go.
  Така измиена, сама од себе исушена, јас заспана со мокра коса на глава и сабајле со фризура. Не лоша,,, :D
   
 10. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  репче...
   
 11. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.817
  Допаѓања:
  75.617
  Пол:
  Женски
  Фенирана боб-фризура :)
   
 12. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.064
  Растресена пунџа :D
   
 13. Hilly

  Hilly Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2013
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  19
  Опавче
   
 14. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  репче...
   
 15. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  2.865
  Пол:
  Женски
  Денес ист фриз како на сликава :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 127506_12.jpg
   127506_12.jpg
   Големина на фајлот:
   219,6 KB
   Прегледи:
   108
 16. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  бушава пунџа
   
 17. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
   
 18. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.584
  Допаѓања:
  128.231
  Пол:
  Женски
 19. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.504
  Пол:
  Женски
  Полу собрана полупуштена.Само со шнолка малку фатена. :D :D :D
   
 20. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.883
  Допаѓања:
  5.305
  Пол:
  Женски