Каква фризура носевте денес?

Дискусија во 'Коса' започната од Lella, 11 јуни 2013.

 1. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  ПУШТЕНА ..
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  репче...
   
 3. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.504
  Пол:
  Женски
  Исто како вчера... :)
   
 4. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  61
  репче :)
   
 5. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  пунџа :)
   
 6. tejdi-lejdi

  tejdi-lejdi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  26
  Во репче :)
   
 7. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  86
  ваква
   

  Прикачени фајлови:

 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  бушава пунџа...
   
 9. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  13.791
  Допаѓања:
  75.406
  Пол:
  Женски
  Репче...
   
 10. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.386
 11. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.845
  Допаѓања:
  5.060
  Пол:
  Женски
  репче..
   
 12. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  211
  Па од се“ по нешто! Пунџичка, репче, е не се сеќавам плетенка имав ли? :^) :lol: :*
   
 13. loveisshit

  loveisshit Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  26
  Пуштена
   
 14. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  пуштенаааа :D
   
 15. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  641
  Плетенка :D
   
 16. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Пунџа :D
   
 17. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  2.865
  Пол:
  Женски
  Репче..
   
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  бушава пунџа...
   
 19. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Пунџичка. :emo:
   
 20. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.845
  Допаѓања:
  5.060
  Пол:
  Женски
  пуштена..