Каква фризура носевте денес?

Дискусија во 'Коса' започната од Lella, 11 јуни 2013.

 1. cute-32

  cute-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  345
  Репче :)
   
 2. loveisshit

  loveisshit Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  26
 3. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  869
  Допаѓања:
  924
  Пол:
  Женски
  Репче.. :)
   
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  бушава пунџа...
   
 5. dulcela

  dulcela Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2013
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  134
  репче цел ден, главата ќе ме боли после коа ќе го одврзам...
   
 6. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Репче :)
   
 7. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Пуштена :emo: :lol:
   
 8. fancygurl

  fancygurl Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
 9. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  пунџа со чорап...
   
 10. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Пунџа :D
   
 11. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  211
  Пунџа. :!: Цел ден.
   
 12. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  641
  Репче :)
   
 13. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Плетенка :)
   
 14. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.843
  Допаѓања:
  5.039
  Пол:
  Женски
  истоооо :) :) ;) ;) ;) ;) ;)
   
 15. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Пунџа. :)
   
 16. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  пуштена
   
 17. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  211
  Пунџа :$ .
   
 18. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Пунџа.
  Не можам да замислам на овие жештини да шетам со пуштена коса,цела ќе се испотам и ќе ми се исполепи.Кога ќе видам некоја со долга коса пуштена како си шета во најжешкото се чудам како издржува. :x
   
 19. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.504
  Пол:
  Женски
  Пуштена. :)
   
 20. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.504
  Пол:
  Женски
  Јас пак неможам поинаку,и секој ден пиштена.А целата ми е со локни плус,се печамммммм :D