Каква фризура носите?

Дискусија во 'Коса' започната од soledad, 2 декември 2009.

 1. ivi1987

  ivi1987 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  2.303
  Допаѓања:
  46.568
  Пол:
  Женски
  IMG_20191108_152425.png
  Идентична :mm:
   
  На WildMk и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.504
  Допаѓања:
  108.077
  Бушава
   
  На Milobebence му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Natalyy123

  Natalyy123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2017
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Женски
  Моментално не е за сликање мојата коса (која повеќе личи на гнездо деновиве) пошто уште ми трае сесија хаха
  [​IMG]
   
  На Skorpija25 му/ѝ се допаѓа ова.