1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Какви книги преферирате?

Дискусија во 'Канта' започната од osmatetratka, 9 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  11
  Насловот веќе ви кажа за што точно ја отворив темава :)
  Па, кажувајте не му ја мислете хаха..
  Јас сакам книги кои се со фантазична и не многу детска-не многу старинска содржина..
  Односно, нешто како "Надарени" , "Хари Потер" и така натаму..некои што не се многу тешки и нервирачки и едвај да чекаш да ги завршиш него онакви ко за пасење на умот .. знаете вакви други? :wasntme:
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.181
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.